Tehtud veebilehed

Veebiarendus ja digiturundus

Erinevad projektid

Vaneriset

Puidust kaunistused igaks elujuhtumiks. Meie valikus erinevad kaunistused koju ja igaks peoks. 
Neil saate tellida isikupäraseid puidust tooteid 

E-sahver

Kokkuvõtlikult võib öelda, et E-Sahver kasvatab, kiirkülmutab ja müüb erinevaid aia- ja metsasaaduseid ning hoiustab neid Sinu jaoks oma külmikutes.🍒🌶️
Lisaks leiate nende lehelt beebitoite, smuutisi ja muud säärast🍦
Soovitame soojalt, tegemist on väga heade toodetega ja ettevõtte juhid on väga meeldivad inimesed!

Auma Liis

Järgmine töö kliendile, kes soovis saada blogi lehte kus rääkida söögist ja parimatest retseptidest 🥧🍤🍝

Sellelt kodulehelt leiad retsepte eelroogadest magustoitudeni, nii minu pere lemmikuid kui vanu klassikuid, meisterdamisõpetusi ning erinevaid koostöö võimalusi.

TaevaniMaani OÜ

Kõik nende tooted on valmistatud suure armastuse ja täpsusega, lähtudes mugavusest ja kantud ilust.

Kõik TaevaniMaani elamusüritused ja töötoad on külaliste jaoks ainulaadselt üles seatud ning dekoreeritud lähtudes sündmuse teemast.

 

Mängulaegas OÜ

Mängu- ja peojuht laste sünnipäevadele, lastehoid üritustel.

Rent:

Õhkbatuut
Mullimasin
Pehme jäätisemasina rent

Kraftman OÜ

Ehitusteenuste pakkuja Tartust, kes ei ole pelgalt tavapärane ehitaja. Kraftman pakub uusi ja innovaatilisi lahendusi ning on kliendi jaoks olemas eksperdist projektijuhina. Nende poole pöördudes võid kindel olla, et Sinu vajadused saavad 100% lahendatud ja rohkemgi veel!

MTÜ Stelior

Stelior Eesti on mittetulundusühing, kes pakub koostöös Genfi rahvusvahelise ainevahetus- ja käitumishäirete uurimis- ja teabekeskusega Stelior kaasaegseid analüüse ainevahetushäirete väljaselgitamiseks ja toitumisnõustamist vastavalt individuaalsele vajadusele.

Redeluxe OÜ

Redeluxe tegeleb katuste ja fassaadide renoveerimisega. Olenemata kliendi vajadusest, leitakse parim lahendus ning tehakse personaalne pakkumine. Ettevõte tagab kõrge kvaliteedi ja tehtud töödele mitmeaastase garantii.

StepWatt

Lubage tutvustada väärt abimeest nimega StepWatt. See on ehitustööde ajaks mõeldud ajutine vesipõrandaküttesüsteem, mis aitab betoonil kiiremini kuivada (sõltuvalt betoonitüübist kolm-neli nädalat) ja tagab nii mõnusalt ühtlase temperatuuri igas ruumis, et jää või ööseks.

Mankkaan-kaivin

Soomes tegutsev ettevõte, mis pakub erinevaid ehitusteenused.
Parklate ehitamine, pinnaseveod, veesüsteemide rajamine ja palju muud vastavalt kliendi soovidele.

Juhime tähelepanu, et käesoleval lehel ei ole kõiki tehtud töid välja toodud. Tehtud veebilehtede ja e-poodide kohta täpsema info saamiseks küsi julgelt lisa!