E-poe tegemine

E-pood on hea võimalus oma toodete müüki eskaleerida. Kaasaegses e-poes on ostja jaoks kõik mugavaks tehtud – võimalus veebis tooteid sirvida, nende omaduste ja piltidega tutvuda, tellida, tasuda, tarne vormistada ning toode sobivasse kohta tellida. See kõik muudab ka Sinu, kui äri omaniku, elu mugavamaks.

Mida sisaldab e-poe tegemine?

E-poe hind sõltub peamiselt toodete ja nende variatsioonide arvust, lehe üldisest mahust ning keerukusest. 

Peame e-poodide puhul oluliseks, nagu ka kodulehtede puhul, esteetilist disaini ja kasutajasõbralikkust. Et e-poes toimuks müük, peab see olema targalt, ent samas lihtsalt üles ehitatud.

Meie e-poe hind sisaldab kõike, mida kodulehe hind ning lisaks on hinnas kõik vajalikud e-poe funktsionaalsused. Loome e-poe struktuuri, sisestame tooted, paigaldame makse- ja tarnelahendused, meilikinnitused ja muu vajaliku. Peale e-poe valmimist on pood tellimusteks 100% valmis.

Lisaks seadistame e-poele turunduskanalid ja analüütika. Teeme lehesisese SEO, et teie veebipood paremini Googles esile tõuseks.

 

Enne tellimist saad küsida tasuta konsultatsiooni ning personaalset pakkumist, mis ei ole siduv. Anname Sulle sellega põhjaliku ülevaate, mida teenus ja hind täpselt sisaldab.

E-poe eest ei pea tasuma 100% ette, vaid võimalik on tasuda mitme osamaksena, mis teeb ka suuremahulisemate projektide puhul tasumise mõistlikuks. 

E-poe hind

alates 949
+KM
 • Disain vastavalt soovile
 • Funktsionaalsuses vastavalt soovile
 • Sisulehtede ja toodete arv kokkuleppel
 • Mobiilisõbralik
 • Makse- ja tarnelahendused
 • Kontaktivorm, Google Maps
 • Lehesisene SEO
 • Veebilehe analüütika
 • Facebooki ja Instagrami loomine
 • Sotsiaalmeediaga ühenduvus
 • Juhendamine edasiseks haldamiseks

Tee endale rohkete võimalustega kaasaegne e-pood

Aina suurem osa ostudest tehakse veebis. Seetõttu on oluline pakkuda enda klientidele sisseostude tegemiseks võimalikult head kasutajakogemust. Selle eest hoolitseme meie.

On oluline, et keskkond oleks esteetiline ja mugav kasutada. Sealjuures peab veebipood olema kiire, et kliente mitte minema peletada. 

Pakume enda valmistatud e-poodides kõiki Eestis kasutuses olevaid makse- ja tarnelahendusi – seda iga seetõttu, et saaksid oma ostud tehtud. Samuti on võimalus kasutada traditsioonilist arvega tasumist ning tasumist kaubale järele tulles. 

E-poes on Sul kõik võimalused loodud, et edaspidi ise poe toimimist ja müükide statistikat jälgiga. Ei pea vist mainima, et meie loodud e-poes on Sul lihtne ise tooteid hallata – neid lisada, ära võtta, muuta. 

Soovitame:

E-poe valmistamine
https://digitrust.ee/e-poe-tegemine/
https://digitrust.ee/e-poe-tegemine/
https://digitrust.ee/e-poe-tegemine/

Täida vorm ja küsi oma e-poele personaalset ja põhjalikku pakkumist

Andre Nael

Projektijuht/Haldus ja kliendisuhtlus

Aleks Siht

Projektijuht/Arendus