SEO TEENUS ehk kodulehe optimeerimine

SEO teenus, Kodulehe optimeerimine ehk SEO, SEO teenused
SEO hind ja SEO teenused

Mis on SEO teenus ja mida milleks seda vaja

Kodulehe optimeerimine on tegevus, mille tulemusel tõuseb veebileht otsingumootoris ettepoole. See on digiturunduse tähtis osa, kuna läbi kvaliteetselt teostatud SEO tõuseb leht Google’s rohkem esile ning läbi selle saavutad oma soovitud tulemuse. Tänu läbimõeldud ning asjakohasele kodulehe sisule hindavad Google’i algoritmid mõned lehed teistest atraktiivsemateks. Seetõttu tuleb kodulehe sisu luua nii, et leht tuleks välja Google otsingutulemustes.

SEO tegevused algavad SEO auditist, mille tulemusi me analüüsime. Analüüsi järelduste põhjal loome tegevuskava, misjärel hakkame vastavaid tegevusi ellu viima.

Optimeerimine on pikaajaline tegevus, mis toob tulemusi pikas perspektiivis mitte üleöö. Kuna konkurentide tegevus muutub pidevalt ja samuti muutuvad Google algoritmid, siis kõige parem SEO on see, mida tehakse järjepidevalt. 

Küsi julgelt lähemalt, sest nagu ikka, on meie konsultatsioon tasuta

SEO teenused ehk kodulehe optimeerimine

Nagu öeldud, siis on SEO laiemalt vajalik, et Sinu veebileht internetis paremini nähtav oleks. 

Suur osa kliendibaasist maandub ainult esilehel. Seega on oluline, et kodulehe vajalikud alalehed tuleksid veebis soovitud kujul välja ning et potentsiaalsed kliendid need leiaksid. 

SEO teenus aitab ka kodulehe sisu üldisemalt organiseerida ja loogilisemalt jagada. Kodulehe optimeerimiseks on vajalik, et lehed oleksid loogilised ja vastavalt otsingutele kohandatud. Läbi SEO teenuse saad selgemaks, kuidas võiks oma kodulehte efektiivsemaks muuta ning loomulikult ka seda, millised otsinguküsimused ja märksõnad külastajaid huvitavad.

SEO teenus, Kodulehe optimeerimine ehk SEO, SEO teenused

Kodulehe optimeerimise ehk SEO hind

Lehesisene- ja väline SEO teenus

Teenus hõlmab endas SEO auditit, konkurentide, märksõnade, otsingufraaside analüüsi, lehe struktuuri üle vaatamist, vajalike muudatuste tegemist veebilehel ning backlinkide ehk viidete kontrolli ja strateegiat.

32€/tund + KM

Kuupõhine SEO teenus

SEO on pikk protsess, mis ideaalis vajab proovimist ja vajalike parenduste tegemist aja jooksul. Spetsialist oskab kodulehel toimuvad muutusi jälgida ja vastavalt strateegiale muudatusi teha. Seepärast pakume ka pikaajalist koostöösuhet, mille käigus tegeleme jooksva haldusega.

Hind kokkuleppel

Turundus ja reklaamid

Lisaks SEO-le pakume me ka laiemalt digiturunduse teenuseid. Hästi optimeeritud sisu on kvaliteetsel veebilehel väga oluline, kuid nähtavust annab parandada ka tasuliste reklaamidega.

Selleks turundame Sinu äri nii sotsiaalmeedias kui ka Googles. Loome ja haldame reklaamikampaaniad, mille abil on võimalik kliente otse sihtida ning neid sobivasse sihtkohta suunata. Seejuures jälgime ja analüüsime klientide käitumist, mille abil saavutame kasumlikud kampaaniad. 

Parimate tulemuste saavutamiseks on terviklahendus asendamatu – kvaliteetne veebileht, tasemel SEO, korralik sisuhaldus ja täpselt seadistatud reklaamid. Seetõttu soovitame Sul mõelda, kas Sinu tänased äritegevused veebis on optimeeritud. Kui vajad abi, siis oleme rõõmuga valmis kaasa mõtlema.

Võta meiega ühendust, konsulteerime tasuta ning leiame Sinu soovidele lahendused. Võta ühendust SIIT

Otsingumootorile optimeerimine SEO
Facebook_icon_2013.svg
Instagram-Logo
https://digitrust.ee/seo-teenus/
Logo.max-1500x1500

Täida vorm ja küsi personaalset ja põhjalikku pakkumist

Andre Nael

Projektijuht/Haldus ja kliendisuhtlus

Aleks Siht

Projektijuht/Arendus