Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine ja valmimine ei pea olema pikk ja keerukas protsess. Teeme selle Sinu jaoks lihtsaks ja meeldivaks. 

Valmistame kodulehe vastavalt Sinu soovidele ja just Sinu äri vajadustele kohandatult. Loome selleks nii lihtsamaid kui ka keerukamaid lahendusi. 

Ligikaudu 90% enda kodulehtedest loome WordPressi baasile, mida on hiljem ka Sinul endal mugav ja lihtne hallata. 

Mida sisaldab kodulehe tegemise hind?

Pakume enda kohtulehtedele head ja konkurentsivõimelist hinda tegemata seejuures järeleandmisi lehe kvaliteedis. 

Kodulehe tegemise hinnas sisaldub kõik vajalik, et peale lehe valmimist saaksid uhkusega kliendid ja partnerid kodulehe suunata. 

Loome vastavalt Sinu soovidele kohandatud disaini, lehe struktuuri ja funktsionaalsused. Lehel on kõik vajalikud lisad ning leht on turvaline. 

Kodulehe hinda kuuluvad ka lehesisesed SEO tööd, et leht paremini Googles esile tõuseks. Samuti loome ja seadistame vastavalt soovidele sotsiaalmeedia kontod ning ühendame need kanalid kodulehega.

Saad alati küsida tasuta konsultatsiooni ning personaalset pakkumist. Anname Sulle sellega põhjaliku ülevaate, mida teenus ja hind täpselt sisaldab.

Kodulehe eest ei pea tasuma 100% ette, vaid võimalik on tasuda mitme osamaksena, mis teeb ka suuremahulisemate projektide puhul tasumise mõistlikuks. 

 Küsi lisa – Kontakt

Kodulehe hind

alates 799
+KM
 • Lehe disain vastavalt soovile
 • Lehe funktsionaalsused vastavalt soovile
 • Mobiilisõbralik
 • Sisulehtede maht kokkuleppel
 • Kontaktivorm, Google Maps
 • Lehesisene SEO
 • Veebilehe analüütika
 • Facebooki ja Instagrami loomine
 • Sotsiaalmeediaga ühenduvus
 • Juhendamine edasiseks kodulehe haldamiseks

Miks tellida koduleht Digitrustilt?

 • LIHTSUS – peame oluliseks esteetilist, kaasaegset ja puhast disaini.
 • KASUTAJASÕBRALIKKUS – meie loodud lehed on nii omanikule kui ka kliendile lihtsad kasutada ja navigeerida.
 • KIIRE VALMIMINE – valmistame enamus lehed keskmiselt 4 nädalaga. Väiksemamahulised lehed võivad valmida ka vähem kui nädalaga.
 • MÕISTLIK HIND – meie lehed on hea hinna ja kvaliteedi suhtega sisaldades seejuures kõike täisväärtusliku lehe jaoks vajalikku. 
 • PERSONAALSUS – teeme veebilahenduse vastavalt äri eripäradele ning hoiame klienti töö käiguga kursis. Seejuures kohtume enda heade klientidega meeleldi regulaarselt, et parimaid tulemusi saavutada.
 • JÄRELTEENINDUS – kuu aega peale lehe valmimist teeme kõik pisiparendused tasuta ning aitame nõu ja jõuga. Lehe anname lõplikult üle, kui klient on lehega täielikult rahul.

Kodulehe tegemine WordPressi või rätseplahendusena.

WordPress on maailma üks populaarsemaid kodulehe tegemise platvorme. Ka meie Digitrustis teeme enamus veebilehti WordPressi platvormile. Kui Sul on erisoov, siis ei piirdu me loomulikult ainult WordPressiga, vaid pakume nii lahendusi teistel platvormidel kui veebiarenduse erilahendusi/rätseplahendusi.

Koduleht WordPressis

MUGAVUS

Enamus juhtudel ei ole vaja hakata jalgratast leiutama. WordPressi lehte on nii arendajal mugav arendada kui ka kliendil hiljem ise hallata. See hoiab kokku nii aega kui ka raha, kuid seejuures säilib tipptasemel kvaliteet

FUNKTSIONAALSUS

WordPressis on palju funktsionaalsusi, mida on võimalik veebilehele ühendada ja luua. Seda on võimalik teha nii valmis arendatud pluginate abil kui ka personaalselt konkreetse lehe jaoks arendatud lahendusi kasutades.

HINNA JA KVALITEEDI SUHE

Kodulehe tegemine WordPressis on ilma kuutasuta lahendus. Vaja on tasuda lehe tegemise eest ning majutuse ja domeeni eest. Tänu WordPressi rohketele ja paindlikele võimalustele on võimalik teha veebileht taskukohase hinnaga.

KODULEHE OPTIMEERIMINE

Kuna WordPress on maailma levinumaid sisuhalduse süsteeme, siis on seal ka kõik eeldused olemas kodulehe optimeerimiseks (SEO). WordPressis on see tehtud loogiliseks ning mugavaks.

Täida vorm ja küsi oma kodulehele personaalset ja põhjalikku pakkumist

Andre Nael

Projektijuht/Haldus ja kliendisuhtlus

Aleks Siht

Projektijuht/Arendus