SEO SERVICES OR WEBSITE OPTIMIZATION

SEO teenused Sinu kodulehele või e-poele. SEO teenused aitavad kodulehe või e-poe orgaanilist positsiooni tõsta.

DIGITAL MARKETING SERVICES

Digiturunduse teenused: reklaamid (Google Ads, Facebook Ads), aktiivne sotsiaalmeedia. Olenevalt ettevõtte või teenuse iseloomust ning vastavalt kliendibaasile tuleb valida õiged kanalid, kus turundusstrateegiat ellu viia.

Website and E-shop creation

Veebilehe ning e-poe tegemine uutele või juba olemasolevatele ettevõtetele. Vana kodulehe värskendamine. Kodulehtede ning e-poodide haldamine.

Website optimization or SEO and SEO price

SEO, or search engine optimization, helps to improve the visibility of your website on the Internet. This allows more people to reach the website, so to speak organically, without advertising.

Every good website contains quality content. It helps your business to grow and makes it easier to reach customers. We will optimize your page and write relevant content.
SEO teenused – SEO hind on 25€/h+km. Pikemad perioodid kokkuleppel.

What are we doing to improve our position?

Vaatame üle Sinu kodulehe – selle sisu, märksõnad, Google positsiooni ja sellega seonduva.

Analüüsime Sinu konkurentide SEO olukorda, vaatame üle Googles märksõnad ning valime vajalikud välja. Lisaks loome strateegia, kuidas ja kust saada häid backlinke ehk viiteid teistelt lehtedelt.

Vastavalt kodulehe hinnangule ning analüüsist saadud infole mõtleme kõik sammud läbi – teeme kas lehesisest SEO’d, lehevälist SEO’d või mõlemat koos. Sinna juurde vajadusel backlinkide saamise strateegia.

Kodulehed ja E-poed

The cost of a website does not have to start from thousands of euros or be completed in several months. We offer modern and functional websites and e-shops at reasonable prices.

A decent website helps you build credibility. We will find a solution for your needs and create a webpage you can be truly proud of.

WordPress

Oled sattunud olukorda, kus kodulehte on väga ruttu vaja või lihtsalt ei ole mahti pikalt oodata?
Kodulehed ja e-poed valmivad alates nädalast. Valmimisaeg sõltub lehe mahust ja keerukusest.

Igaüks on võimeline tegema väikeseid muudatusi, lisama uusi pilte ning vajadusel sisestama infot uute toodete kohta. Anname edasiseks juhtnöörid, et seda teha.

WORDPRESS võimaldab lisada palju funktsionaalseid lisasi ning pakub väga kaasaegseid disainivõimalusi.
Koostöös saavutame parima tulemuse ning koduleht jääb Sinu äri auga esindama

Täislahendus

Täiuslik lahendus suurtematele ettevõtetele. Täislahendusega ei ole ees piire ning võimaldab teha täpselt seda, mida ettevõte vajab.

Täislahendus annab võimaluse ehitada valdkonda arvestades väga põhjalike süsteeme ning lahendusi.

Juhul, kui ettevõte plaanib laieneda või lisada funktsionaalsust on lehele, on võimalik ehitada juurde uusi kasutajaliideseid ning lisada vajalike tarkvaralahendusi.
Erinevalt standardsetest WordPressi lehtedest ei ole täislahendusel mingeid piire. Igale probleemile leiab isikupärase, vajaduspõhise lahenduse.

DIGITAL MARKETING SERVICES

Internetiturunduse või e-turunduse lõppeesmärk on aidata teenus/toode/bränd õigete inimesteni viia. Vastavalt Sinu vajadustele ja eesmärkidele valime õiged kanalid, et jõuaksid kõige efektiivsemalt klientideni. 

Kasutame selleks reklaame (Facebook Ads, Google Ads) ning jälgime reaalset tulemuslikkust (Analytics).  Kombineerime erinevad võimalused ning kohandame Sinule vajaliku strateegia.

Meie klientide kogemused

Koostöö Digitrusti OÜ-ga oli ideaalne. Koduleht valmis täpselt meie soovidele. Kõik küsimused ja soovid said omale vastused ning mured lahendused. 
Lisaks võib julgelt öelda, et suhelda nendega oli lausa lust. Soovitame kahel käel kõikidele! 

Tellime Digitrust OÜ käest Google reklaam teenust.  Positiivse koostöö tulemusel saime lühikese ajaga kõik konteinerid välja renditud.

Väga sõbralikud ja paindlikud noormehed. Alati abivalmis ning annavad nõu iga küsimuse korral.

en_GBEnglish